Producenci
Formy płatności

W trosce o Państwa wygodę udostępniamy szeroki wybór płatności za zakupiony towar.

1. Płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym w jednym ze sklepów stacjonarnych.

Zamówione produkty możesz odebrać w naszych sklepach stacjonarnych we Wrocławiu. Na miejscu można płacić kartą płatniczą i gotówką.

2. Przelew natychmiastowy (BlueMedia) czyli przelew online lub płatność kartą kredytową. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Wybierając tę formę płatności w momencie składania zamówienia, zostaniesz przekierowany do systemu Blue Media i w zależności od tego, czy płacisz kartą, czy e-przelewem , zostaniesz skierowany na stronę autoryzującą Twoją kartę kredytowa lub stronę logującą się do Twojego banku.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Są to szybkie i wygodne płatności elektroniczne.

3. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

Za zamówienie zapłacisz odbierając przesyłkę, przekazując gotówkę kurierowi lub listonoszowi, który dostarczy Twoje zamówienie.

4. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Decydując się na przelew tradycyjny po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Prosimy o wpłatę w ciągu 7 dni oraz o podanie w tytule płatności numeru zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Prosimy pamiętać, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie pieniędzy mogą potrwać kilka dni roboczych.

5. „Przedpłata przelewem”, czyli przelew na konto bankowe naszego sklepu:

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, dostaniesz od nas potwierdzenie zamówienia z wszystkimi danymi niezbędnymi do dokonania przelewu. Ty decydujesz, w którym momencie dokonasz płatności.

konto bankowe (Nest Bank): 66 1870 1045 2083 1061 8477 0001

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl