Producenci
Zwroty i reklamacje
 1. Klient ma prawo zwrotu/wymiany towaru w ciągu 14 dni - (ustawa o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. W przypadku zwrotu, konsument poniesie koszty odesłania towaru, a sprzedawca zwróci oprócz ceny produktu, także koszt jego wysłania ale tylko wtedy gdy wysłany będzie za pośrednictwem Operatora Pocztowego najtańszą formą przesyłki za potwierdzeniem nadania.
 3. Do odstąpienia od umowy wymagany jest dowód zakupu: paragon lub faktura.
 4. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Konsument ma obowiązek zwrócić zakupiony towar niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym złożył oświadczenie. Towar należy odpowiednio zapakować, aby wykluczyć jego uszkodzenie podczas transportu.
 5. Nie przyjmujemy zwrotów "za pobraniem".
 6. Pieniądze zwracamy przelewem bankowym w przeciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania nieuszkodzonej, kompletnej przesyłki na podane przez Państwa konto. 

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Miejscowość, data


Imię i nazwisko
Adres 

Oświadczenie

o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość


Oświadczam, że zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Odstępuję od umowy ..................................................................... nr ................
zawartej dnia......................................................w..................................................................

Proszę o zwrot kwoty....................zł (słownie: ........................................................................)

na konto nr.........................................................................................................................

Zwracam......................................................................................... w stanie nienaruszonym.


podpis 


UWAGA!!!

Zwroty proszę odsyłać wyłącznie na adres:

AGAMEDIC
ul. Wejherowska 28 bud 4,
54-239 Wrocław


GWARANCJA:

 1. Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest gwarancją przez okres 24 miesięcy od daty wystawienia paragonu lub faktury VAT.
 2. W przypadku reklamacji należy dokładnie wypełnić formularz reklamacyjny podany poniżej.
 3. W przypadku stwierdzenia wady towaru Kupujący zobowiązany jest dostarczyć przedmiot do siedziby firmy, za pośrednictwem Operatora Pocztowego najtańszą formą przesyłki za potwierdzeniem nadania.
 4. Nie przyjmujemy paczek "za pobraniem".
 5. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia towaru do siedziby naszej firmy, przez danego dystrybutora sprzętu.
 6. Towar odsyłamy w przeciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania decyzji dystrybutora. Jeżeli nie ma możliwości naprawy gwarancyjnej lub wymiany towaru na nowy, pieniądze zwracamy w przeciągu 3 dni roboczych na wskazane przez Kupującego konto.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIE REKLAMACJI


Miejscowość, data

(pełna nazwa i adres siedziby przedsiębiorcy)


Imię, nazwisko

Adres 

 

Reklamacja towaru

Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu …….. towar jest wadliwy. Wada polega na ………………… Wada została stwierdzona w dniu ……………………….. Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:

• wymiany towaru na nowy* (art. 561 § 1)
• nieodpłatną naprawę towaru* (art. 561 § 1)
• obniżenia ceny towaru o kwotę ……….. (słownie: ………) zł, Proszę o zwrot podanej kwoty na konto …………../przekazem pocztowym na mój adres* (art. 560 § 1)
• odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto ………….* (art. 560 § 1)


Z poważaniem

 

*niepotrzebne skreślić

 

 

Większość oferowanych produktów dostępna jest bezpośrednio w sklepach stacjonarnych:

SKLEPY MEDYCZNE „AGAMEDIC”

Wrocław, ul: Wejherowska 28 bud. 4 (teren przychodni ACZ)
tel: 790 696 001

Wrocław, ul: Krzywoustego 290 (teren przychodni ACZ)
tel: 790 696 030

Wrocław, ul: Chrobrego 19

tel: 790 696 300

Jeżeli nie mamy w sklepie internetowym szukanego przez Ciebie produktu napisz do nas lub zadzwoń, a postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl